• DOLAR
  $2.571,6800
 • EURO
  $0,9008
 • ALTIN
  $40.126,6900
 • BIST
  1,2121
Türkiye bayram sonrası normalleşecek!

Türkiye bayram sonrası normalleşecek!

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.   Salgın nedeniyle buruk bir bayram geçirildiğini söyleyen Erdoğan, “İnşallah güzel günler bizi bekliyor” dedi.    Erdoğan, “Geçtiğimiz ramazan bayramında bu musibetten yıl bitmeden kurtulmayı umut […]

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Salgın nedeniyle buruk bir bayram geçirildiğini söyleyen Erdoğan, “İnşallah güzel günler bizi bekliyor” dedi. 

 

Erdoğan, “Geçtiğimiz ramazan bayramında bu musibetten yıl bitmeden kurtulmayı umut ediyorduk ancak daha sonraki aylarda yeni dalgalar halinde tüm dünyayı etkisi altına alan salgının olumsuzluklarından kaçınılmaz olarak biz de etkilendik” diye konuştu.

 

‘Artan vaka yoğun bakım ve vefat sayıları karşısında sınırlamalara gitmek mecburiyetinde kaldıklarını hatırlatan Erdoğan, “Ramazan ayını da büyük ölçüde sınırlaramaların gölgesinde geçirdik. Salgını kontrol altına almış olarak bayram sonrasında kontrollü bir şekilde normalleşme adımlarını atıyoruz” ifadelerini kullandı.

“Mücadelemizi sürdüreceğiz”

 

“Her adımı atıyor her desteği veriyoruz”

Salgın desteklerine de değinen Erdoğan, şunları söyledi:

 

“Mevcut sıkıntıları çözeceğiz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında şu ifadelere de yer verdi:

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar